Suzuki oblečení a doplňky  Tato kategorie neobsahuje žádné produkty

Vítejte v nové kolekci 2015 Suzuki pro týmy a fanoušky. Jako obvykle se můžete těšit na kvalitní materiály, vynikající řemeslné zpracování a ležérně-sportovní eleganci.

Podkategorie

Móda a tradice
Současný sportovní sortiment Suzuki pro?každodenní nošení. Vysoká kvalita a?elegance jsou vždy na prvním místě. Když hledáte styl Suzuki s?dotekem Japonska, jistě najdete své favority v naší kolekci, která skvěle vypadá i se dobře nosí.
Urban Classic

Nový styl URBAN CLASSIC - nový krásný styl a skvělé materiály pro lidi, kteří chtějí vypadat dobře. Styl, který se hodí do kina, do kanceláře, do restaurace s přáteli, na úřad či pro volný čas. Kamkoliv půjdete, nový styl URBAN CLASSIC vás bude spolehlivě reprezentovat.

Doplňky
Design doplňků od Suzuki je čistý a promyšlený tak, jak je obvyklé u všech výrobků, které děláme. Když si nemůžete vzpomenout na někoho, komu chcete udělat radost, začněte rozmazlovat sami sebe. Pro všechno co děláte si zasloužíte maximum.
Děti
Rozjasněte svůj svět spolu s praktickým a pohodlným oblečením pro děti od Suzuki. Hravé detaily a výjimečná kvalita garantuje dlouhodobou spokojenost a potěšení.
Team Black
Černá je módní a jde ke všemu. Kolekce Suzuki Team Black pro každodenní nošení je známa pro svoji dlouhou životnost a komfortní nošení při zachování bezvadného dojmu.
Team Blue
Vysoce kvalitní materiály, dokonalé řemeslné zpracování a vždy pohodlné - to je filosofie Suzuki Team Blue. Můžete se spolehnout na?skvělý vzhled a praktické vlastnosti úplně stejně jako na váš tým.
Na motorku
Určeno pro zábavnou jízdu bezpečně v jakémkoliv počasí. Věci , které potřebujete pro komfortní a suchou jízdu.
Pracovní oblečení
Pracovní oblečení Suzuki nevypadá jen dobře, ale je i hodně odolné a pevné. Kvalita a bezpečnost je vnesena do každého detailu.
Business oblečení
Tato řada se zakládá na evropském obchodním vkusu, který je kombinován se zdravou dávkou japonského stylu "way of life".
Zavazadla a batohy
Když pojedete daleko nebo půjdete jen na výlet, vždy budou vašimi věrnými společníky na cestách. Jejich kvalita, vzhled a funkčnost jsou hlávní důvody proč je u sebe mít.